Yeni Başlangıçlar 

İçinde bulunduğumuz dünya, sonsuz bir döngü halinde sürekli değişim ve dönüşüm içerisindedir. Hayatımızda yeni başlangıçlara ihtiyaç duyarız çünkü her yeni başlangıç, umut dolu bir yolculuğun ilk adımıdır. İşte bu yolculukta bize ilham veren, gönül zenginliğini paylaşan insanlar vardır. Hayatın sırrı, her yeni güne ve her anımıza taze bir başlangıç gözüyle bakmaktır. Geçmişteki hatalarımızdan ders alarak, geleceği daha iyi yapmak için bugünü kucaklamalıyız. Güneş her sabah doğar ve dünyayı aydınlatır. Her yeni güne uyanmak, yaşamın mucizesine tanıklık etmektir. Yeni bir güne başlarken, içimizdeki umudu ve gücü hatırlamalıyız. 

"Geçmişi değiştiremezsiniz, ama geleceği yeniden yazabilirsiniz." - L. Paige 

İşte bu vakıf böyle bir bakış açısıyla ve gönül zengini bir insanın öncülük etmesiyle kuruldu. Kurucumuz, dünyaya sadece maddi yönden bakmayan, gerçek zenginliğin harcamakla tükenmeyen ve azalmayan şeylerden oluştuğunu bilen ve anlayan bir insan.

Yaşamda her an yeni bir başlangıç yapmak mümkündür. İçimizdeki tutkuyu yeniden alevlendirebilir ve hayallerimizi gerçekleştirmek için adımlar atabiliriz. İlk adımımızı attık. Bundan sonrasının katkılarla bir çığa dönüşeceği yarınlar oluşturması dileğiyle, 

Gençlikten umut, iyilikten güç alan dayanışma için hep birlikte, güzel yarınlara… 

                                                                                                                                                                                            

                                                                                                 VAKIF YÖNETİM KURULU

Style Switcher

Select Layout
Chose Color
Chose Pattren
Chose Background